Aktualności

          • Spotkaniu z Wójtem Gminy Nowa Sucha Panem Maciejem Mońka

          • W ramach działań z zakresu doradztwa zawodowego uczniowie klas ósmych uczestniczyli w spotkaniu z Wójtem Gminy Nowa Sucha Panem Maciejem Mońka. Celem wydarzenia było poszerzenie wiedzy młodzieży na temat funkcjonowania samorządu lokalnego oraz zadań realizowanych przez urząd gminy. 

            Nie zabrakło rozmów o odpowiedzialności, współpracy i zaangażowaniu w sprawy lokalnej społeczności. Spotkanie było cennym doświadczeniem, które pozwoliło uczniom lepiej poznać działalność samorządu lokalnego. Dziękujemy za poświęcony czas. 

          • Samorząd Uczniowski sprawił dziś wiele radości uczniom klas 1–3

          • Dzięki środkom zebranym podczas szkolnych kawiarenek udało się zakupić prezenty dla najmłodszych uczniów naszej szkoły. Dzieci otrzymały m.in. piłki, gumy do skakania, zestawy do badmintona oraz inne akcesoria do aktywnej zabawy Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli organizowane przez Samorząd inicjatywy. To dzięki Wam mogliśmy wywołać tyle uśmiechów!

          • Czwartki LA

          • Dnia 14.05.2026 roku 24 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Kozłowie Biskupim brało udział w Czwartkach Lekkoatletycznych na boisku MOSiR Sochaczew. 

            Pogoda dopisała - wyniki wyśmienite - zaangażowanie celujące. 

            Miejsca na podium wywalczyli: 

            J. Radziejewska

            2 miejsce - skok w dal

             

            M Stefaniak

            1 miejsce - skok w dal

            3 miejsce - 60m

             

            B. Zaczek

            1 miejsce - 60m

            1 miejsce - skok w dal

             

            A. Barchanowicz

            1 miejsce - rzut PP

            2 miejsce - 60m

             

            W. Bartłoszewski

            1 miejsce- rzut PP

            3 miejsce- 300m

             

            A. Żywicki

            3 miejsce- skok w dal

             

            O. Andrzejak

            1 miejsce- skok wzwyż 

             

            N. Fabiańczyk

            1 miejsce- skok wzwyż 

             

            B. Jachimowicz

            1 miejsce- rzut PP

             

            M. Kocimska

            2 miejsce- 300m

             

            F. Kuracki

            2 miejsce- skok wzwyż 

             

            T. Mikulski

            3 miejsce- rzut PP

             

            A. Tępczyk

            2 miejsce- skok wzwyż 

            3 miejsce- 300m

             

            A. Gajda

            1 miejsce- 300m

             

            Z. Muras

            1 miejsce- 300m

             

            W zawodach brali udział jeszcze: K. Podkańska, J. Baranowski, A. Dulska, Ł. Fastyn, M. Jaworski, O. Jankowski, N. Dorodzińska, A. Łażewska, M. Ratajczak

            Wszystkim serdecznie dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły na zawodach sportowych.

          • Wizyta u strażaków

          • Z okazji niedawnego obchodzonego Dnia Strażaka dzieci z oddziału 0c udały się z wizytą do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sochaczewie. Przedszkolaki zapoznały się z ubiorami i sprzętem, z jakim pracują strażacy. Największą atrakcją były oczywiście pojazdy - od quadów po wielkie wozy strażackie. Nie zabrakło okazji do zadawania pytań i obserwacji próbnego alarmu.Serdecznie dziękujemy strażakom z tatą Miłosza na czele nie tylko za spotkanie, ale i za odwagę, poświęcenie, gotowość do niesienia pomocy oraz służbę dla społeczeństwa. Życzymy, aby każda akcja kończyła się bezpiecznym powrotem!  

          • Warsztaty w pizzerii Koziołek

          • W poniedziałek dzieci z klasy 0c odwiedziły pizzerię Koziołek. Przedszkolaki wzięły udział w warsztatach, w czasie którym mogły wykonać i skosztować pizzy według własnych pomysłów. Nie zabrakło również okazji do zadawania pytań i poznania ciekawostek na temat pizzy i zawodu pizzermana. 

            Dziękujemy za warsztaty, rozmowy i mile spędzony czas!

          • Spotkanie oddziału 0c z żołnierzami Wojska Polskiego

          • Spotkanie z żołnierzami Wojska Polskiego było dla przedszkolaków bardzo ciekawym i pełnym emocji wydarzeniem. Dzieci miały okazję poznać zawód żołnierza oraz dowiedzieć się, na czym polega służba wojskowa. Goście opowiedzieli o swojej pracy, pokazali elementy umundurowania i wyposażenia, a także przypomnieli o zasadach udzielania pierwszej pomocy.

          • Rozpoczynamy egzamin ósmoklasisty

          • Drodzy Ósmoklasiści!

            Dziś nadszedł dzień, w którym możecie pokazać wszystko, czego nauczyliście się przez te lata. Niech stres Was nie paraliżuje, lecz motywuje do działania. Pamiętajcie, że jeden egzamin nie definiuje całej Waszej przyszłości, ale solidny wynik otworzy Wam wiele ciekawych drzwi. Wierzcie w siebie tak mocno, jak my wierzymy w Was.

            Powodzenia!